Доставка та оплата

ОПЛАТА ТОВАРУ

При оформленні замовлення в інтернет-магазині 1SERVER.COM.UA, ви можете вибрати один із запропонованих варіантів оплати своєї купівлі. Розрахунок проходить в національній валюті України - гривні.
Оплата готівкою

При замовленні товару вартістю більше 1000 грн, обов'язкова передоплата за товар 300 грн. При необхідності зверніться до менеджера за роз'ясненням умов доставки і оплати. Послуги перевізника оплачує клієнт. Ви можете сплатити товар готівкою безпосередньо в магазині. Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення ціни, наявності і роз'яснення умов оплати.

 

Оплата кур'єру

Ви можете здійснити готівковий розрахунок за доставлений товар кур'єром. Кур'єрська доставка здійснюється тільки по Києву.

Вартість кур'єрської доставки по Києву складає:

200 грн (правий берег)

300 грн (лівий берег)

та оплачується замовником при отриманні товару. Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення ціни, наявності і роз'яснення умов оплати.
Переказ на банківську картку (+0,5%)

Оплата переказом грошових коштів на банківську карту. При оплаті грошових коштів переказом на банківську карту ви оплачуєте комісію у розмірі +0,5% до вартості товару. Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення ціни, наявності і роз'яснення умов оплати. Після підтвердження замовлення в нашому інтернет-магазині, ми Вам відправимо усі необхідні реквізити для оплати.
Наложений платіж (післяплата) по Україні 

Обов'язкова передоплата за товар 300  грн. При необхідності звернеться до менеджера за роз'ясненням умов доставки і оплати. Послуги перевізника оплачує клієнт. Зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення ціни, наявності і роз'яснення умов оплати. Передоплата В деяких випадках інтернет-магазин 1SERVER.COM.UA має право зажадати внесення передоплати за замовлений товар. Номенклатура товарів, умови і розмір передоплати обмовляються представником інтернет-магазину із замовником індивідуально.
ДОСТАВКА ТОВАРУ При оформленні замовлення в інтернет-магазині 1SERVER.COM.UA ви можете вибрати один із запропонованих варіантів доставки своєї купівлі.


Доставка деяких товарів із складу в магазин може займати від 1 до 3 робочих днів.
Доставка по Києву:

Кур'єр 200 грн (правий берег)

Кур'єр 300 грн (лівий берег)
Доставка робиться в робочий час з 9-00 до 18-00. Доставка деяких товарів із складу в магазин для подальшої доставки кур'єром може займати від 1 до 3 робочих днів.
 Доставка по Україні - Нова пошта (весь товар) Ми вибрали компанію-перевізника Нова Пошта через найбільшу кількість відділень в усіх містах України. Вартість доставки визначається згідно з тарифами компанії Нова Пошта і оплачується одержувачем. Доставка деяких товарів із складу в магазин для подальшої доставки перевізником може займати від 1 до 3 робочих днів.

Вартість адресної доставки 300 грн